אנו משתמשים בעוגיות כדי לאפשר לך את חווית הגלישה הטובה ביותר באתר זה. בעת שימוש באתר, אתה מסכים לשימוש בעוגיות בהתאם למדיניות השימוש שלנו

 


ד"ר סמואלוב יבוא ושיווק בע"מ

רח’ הסדנא 13 רעננה ת.ד. 2486
מיקוד 4365007 
ישראל


תעודות ותוויות

תרגום

  • רכיבים ממקור צמחי או אורגני
  • תהליך ייצור בר-קיימא
  • פרקטיקה ידידותית לסביבה
  • ללא תרכובות ניחוח סינטטיות וצבעים סינטטיים
  • ללא סיליקון, ללא רכיבים פטרוכימיים
  • ללא ניסויים על בעלי חיים
  • ללא חומרים משמרים, ללא פרבנים

 

ההסמכה של NATRUE מתחלקת לשלושה שלבים. על מנת להגיע לשלב הראשון, יש להוכיח את מקור המרכיבים וכך שעברו תהליך עיבוד עדין ובר-קיימא. שני השלבים הבאים מעריכים את היחס של הרכיבים שמקורם בחקלאות אורגנית מוסמכת, כולל הסמכה גבוהה יותר המבטיחה תכולה אורגנית גבוהה יותר. כפי שניתן לדמיין, קשה מאוד להגיע לרמה הגבוהה ביותר ובמכוון, מפני שראוי שהחברות ישאפו כל העת לשפר את מוצריהן.

תהליך ההערכה עבור כל סוג מוצר הוא שונה, מאחר שלא ניתן להעריך קרם פנים, לדוגמה, על פי אותם קריטריונים שעל פיהם מעריכים שמפו, הן מבחינת הרכיבים והן מבחינת תהליך הייצור. תהליכי הבקרה של NATRUE הם עצמאיים והארגון עובד על בסיס מלכ"ר, כשכל הקריטריונים והמידע זמינים לציבור. שקיפות היא עיקרון יסוד עבור NATRUE וגם עבורנו.

NATRUE ו-Weleda חולקות דברים רבים במשותף: אנו מעוניינים לקדם מוצרי טיפוח ממקור צמחי או אורגני באיכות גבוהה, עם דגש על רכיבים צמחיים ואורגניים ועיבוד זהיר שלהם. אנו רוצים שתדעו מדוע אתם יכולים לבטוח בנו ובמוצרים שלנו. NATRUE מייחסת חשיבות עצומה גם לתהליכי ייצור ידידותיים לסביבה. כל המוצרים של Weleda חופשיים מרכיבים תעשייתיים המבוססים על נפט, כימיקלים סינטטיים, חומרים משמרים סינטטיים, ניחוחות סינטטיים, GMOs (מרכיבים מהונדסים גנטית), והם לעולם לא נוסו על בעלי חיים.

לאתר הרשמי של NATRUE

מוצרים שמסומנים כטבעונים אינם מכילים חומרי גלם שמקורם מן החי. כל מוצרי הטיפוח של Weleda מתאימים לצמחונים הנמנעים מבשר ודגים. עם זאת, לא ניתן לשלול לחלוטין מגע של מוצרים אלו או של מרכיביהם עם חומרים מן החי במהלך תהליך הייצור. מוצרים שאינם מסומנים כמתאימים לטבעונים מכילים גם חומרי גלם שמקורם מן החי כדוגמת שעוות דבורים ונגזרותיהן, לנולין, חלב עיזים, לקטוז או תערובת דבש.

 

פרטים נוספים ניתן למצוא באתר Vegan Friendly