אנו משתמשים בעוגיות כדי לאפשר לך את חווית הגלישה הטובה ביותר באתר זה. בעת שימוש באתר, אתה מסכים לשימוש בעוגיות בהתאם למדיניות השימוש שלנו

 


ד"ר סמואלוב יבוא ושיווק בע"מ

רח’ הסדנא 13 רעננה ת.ד. 2486
מיקוד 4365007 
ישראל


נטופית לבנה

הגנה לעור עדין ורגיש

נועם ומרגוע לחושים ולעור

הנטופית הלבנה שימשה כצמח נפוץ בסין, סוריה, מצריים ויוון כבר בימי קדם והובאה כנראה למרכז אירופה רק בימי הביניים יד ביד עם הופעתה של החקלאות המבוססת. בימינו מעובדת הנטופית על קרקעות מלוחות באזורי חוף.

 

White mallow blossom close up

במבט ראשון, הצמח הוא עדין למראה, אבל הוא מתמודד בקלות עם חוסר במים ובחום. החומר דמוי הג'ל בשורשים ובפרחים מגן על הצמח מפני יובש והריכוז הגבוה של החומרים הריריים בשורשים הופכים אותו לצמח מרגיע, מגן ומלחלח. פרחיו העדינים הלבנים בעלי הסומק הורוד וניחוחו העדין הם בעלי השפעה מרגיעה על החושים, בניגוד לפרחים אחרים בעלי צבעים בוהקים וניחוח עז.

White mallow with closed blossom

עדין כמו עור של תינוק

בדיוק מסיבות אלה הנטופית הלבנה אידיאלית לשימוש במוצרי טיפוח תינוקות. בשנות החיים הראשונות צריך עורו העדין והרגיש של התינוק לעבור תהליך של למידה והתפתחות. הוא זקוק לשכבה חמה שתעטוף אותו ברכות, בלי ריחות מיותרים שיוציאו את העור מאיזון. הנטופית הלבנה קושרת לחות לעורם העדין של תינוקות ומעודדת את התפתחות ההגנה של העור לשמירה מפני ההשפעות המזיקות של הסביבה.

White mallow blossom close up

הגנה עדינה לעור רגיש

יחד עם האמנון ותמר, מביאה סדרת הנטופית הלבנה לידי ביטוי את סגולות ההגנה שלה. שמן הקוקוס והשומשום מעניקים לעור הזנה אינטנסיבית. מרכיבי הסדרה מסייעים בטיפול בעור רגיש, יבש אדמומי או מגורה. 

 

להזנה והרגעת עור פנים עדין, מגורה, רגיש מאד או יבש, ללא בושם.
להזנה ולהרגעת עור עדין, מגורה, רגיש מאד או יבש, ללא בושם. לטיפול בעור רגיש, יבש ומגורה. נבדק קלינית.
למניעה וטיפול בתפרחת חיתולים בעור אדמומי ומגורה במיוחד.

All images (c) Angelika Salomon