המסורת שלנו

המורשת של Weleda

נאמנה לעקרונות הרוחניים בהם דגלו מייסדיה, והשפעותיהם של אלה מהדהדות ברחבי חברתנו ממש עד לימינו אלה.

Weleda נוסדה בשנת 1921 בידי הפילוסוף ואיש מדעי הטבע האוסטרי, רודולף שטיינר, הרופאה ההולנדית איטה וגמן, ואוסקר שמידלר, כימאי ורוקח ממינכן שבגרמניה. החברה ופעילויותיה המודרניים מבוססים עדיין על האידיאולוגיה הפילוסופית, ועל ערכיה הנשגבים של הדיסציפלינה אליה הם משתייכים, האנתרופוסופיה.

אנתרופוסופיה היא השקפת עולם רוחנית, ששורשיה באירופה, וכעת קנתה לה אחיזה ברחבי העולם כולו. מייסדה של חברת Weleda, רודולף שטיינר, הוא שהעניק לה את שמה והגה אותה, והוא זה שתירגם את שמה, שמשמעותו "חכמת האדם". בניגוד לנהוג כיום בחוגים אקדמיים ואוניברסיטאיים, השתמש שטיינר במושג בהתייחסו לחקר התחום הרוחני באמצעות הניסיון המדעי והרוחני, ולכך הקדיש את פועלו. האנתרופוסופיה של שטיינר שואבת את נקודת המוצא שלה מהחשיבה של המדעים המדויקים, ושיטות מחקר בעלות אותה רמת דיוק, אשר מלכתחילה היו מוגבלות לעולם החומר, הורחבו לאחר מכן, באמצעות המדע, אל העולם הרוחני.

 אנו, כחברה, מטמיעים ערכים אלה לכל רוחב שדרת פעילותנו - בחקלאות הביודינאמית שלנו, ביחס ההוגן לאנשי הסגל ולבעלי עניין, ובתהליכי יצור בני קיימא, במוצרי קוסמטיקה ובמוצרים אנתרופוסופים. אנו ממשיכים להתפתח במדינות רבות באמצעותם של אנשים מחויבים, המעריכים את האתוס שלנו, וכרגע אנו היצרן המוביל בעולם של מוצרי קוסמטיקה הוליסטית ומוצרים אנתרופוסופים. 

המייסדים

איש עם חזון

מייסדה הרוחני והפילוסופי של חברת Weleda.

רודולף שטיינר

מתרגמת תאוריה לטיפול

אישה חדת מחשבה בעלת חזון מוצק לעריכת רפורמה בטיפול רפואי.

איטה וגמן

בחזרה לעבר

ההתחלה

הכול החל בבית חולים ובמעבדה פרמצבטית.

ציר הזמן: מאז 1921

מנהל Weleda במשך 35 שנה

אדם שופע ביטחון אשר יזם את ייצור מוצרי הקוסמטיקה והתכשירים האנתרופוסופיים.

אוסקר שמידל

חברה מבוססת על אנתרופוספיה: חוכמת האדם

 כיום, ישנן נציגויות של Weleda ביותר מ-50 מדינות על פני כל חמש היבשות. שלושת האתרים המרכזיים ממוקמים עדיין במקום בו החלה ההיסטוריה של Weleda: בארלסהיים, ליד באזל, שוויץ; בשוואביש גמונד, ליד שטוטגרט, גרמניה ובעיר הונינג, אלזס, צרפת. ממטות אלה, ומסניפי החברה ברחבי העולם, מייצרת Weleda מאות מוצרי קוסמטיקה ותכשירים אנתרופוסופים, שעדיין מיוצרים בחלקם מצמחים הגדלים בגינות שלנו. התנהלות אחראית, הן מול הטבע והן מול בני האדם, תמיד הייתה בבסיס העסקים שלנו, מאז ניסח רודולף שטיינר את חזונו על חברה שפועלת בשרות בני האדם והעולם כאחד. בין אם נעשה הדבר באמצעות מסחר הוגן, טיפוח ביו-דינמי או הפיתוח התומך של העובדים שלנו – קיימות היא חלק מהשורשים שלנו.

תרגום למציאות יומיומית של חברה מודרנית

 מאז הקמתה, הציבה Weleda לעצמה מטרות שנבעו מעקרונות היסוד שלה. המוצרים שלנו מיועדים לתמוך בהתפתחות האישית של אנשים, בשימור וקידום  בריאותם ובמאמציהם ליהנות מבריאות שלמה ואורח חיים מאוזן. הפילוסופיה של החברה קובעת את הגישה הכלכלית שלה ותשמש תמיד כעיקרון מנחה לעתיד.

מוצרים קלאסיים

סקין פוד קרם

קרם להזנה, טיפוח וריכוך לעור יבש.

שפתון אברון להגנת השפתיים

להגנת השפתיים ולהפגת יובש.
שפתון אברון להגנת השפתיים

אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע, יש להימנע ממגע בעיניים. להרחיק מילדים. 


הוראות שימוש

יש למרוח על השפתיים לפי הצורך.