מי אנחנו

מטרתה של Weleda היא לשמר ולתרום לבריאותו של האדם.

מי שהחלה ב-1921 כמעבדה עם גינת צמחים משלה הפכה ליצרנית המובילה והגדולה בעולם של תכשירי קוסמטיקה הוליסטית ומוצרים אנתרופוסופים.

מאז הקמתה, הציבה Weleda לעצמה מטרות שנבעו מעקרונות היסוד שלה. המוצרים שלנו מיועדים לתמוך בהתפתחות האישית של אנשים, בשימור וקידום בריאותם ובמאמציהם ליהנות מבריאות שלמה ואורח חיים מאוזן. הפילוסופיה של החברה קובעת את הגישה הכלכלית שלה ותשמש תמיד כעיקרון מנחה לעתיד. 

 

Weleda כיום

מה שהחל כאתר ייצור קטן בשוויץ היא כיום חברה גלובלית עם 2,000 עובדים ב - 50 מדינות ברחבי העולם.
עוד על Weleda כיום

בשירות בני האדם

כיום, ישנן נציגויות של Weleda ביותר מ-50 מדינות על פני כל חמש היבשות. שלושת האתרים המרכזיים ממוקמים עדיין במקום בו החלה ההיסטוריה של Weleda: בארלסהיים, ליד באזל, שוויץ; בשוואביש גמונד, ליד שטוטגרט, גרמניה ובעיר הונינג, אלזס, צרפת. ממטות אלה, ומסניפי החברה ברחבי העולם, מייצרת Weleda מאות מוצרי קוסמטיקה הוליסטית ואלפי מוצרים אנתרופוסופים, שעדיין מיוצרים בחלקם מצמחים הגדלים בגינות שלנו. התנהלות אחראית, הן מול הטבע והן מול בני האדם, תמיד הייתה בבסיס העסקים שלנו, מאז ניסח רודולף שטיינר את חזונו על חברה שפועלת בשרות בני האדם והעולם כאחד. בין אם נעשה הדבר באמצעות מסחר הוגן, טיפוח ביו-דינמי או הפיתוח התומך של העובדים שלנו – קיימות היא חלק מהשורשים שלנו.

הגנים שלנו

הערכים שלנו

שבעת העקרונות הבסיסיים המסייעים לנו להישאר מחויבים לשמירה על קיימות כדור הארץ שלנו, איכות הסביבה ובני האדם.
קרא אודות שבעת העקרונות

מוצרים ממקור צמחי או אורגני

דאודורנט ורד הבר

לרענון והגנה לכל אורך היום, ללא מלחי אלומיניום