קיימות

Weleda מאמינה שמסורת וחדשנות חשובות באותה מידה. הן מהוות את הבסיס למחוייבות ארוכת הטווח שלנו לשלושת עמודי התווך של קיימות סביבתית, חברתית וכלכלית.

מחויבותה של ולדה לשלושת עמודי התווך של הקיימות

לאור הגידול הצפוי באוכלוסיית העולם – מ-7 ל-9 מיליארד עד שנת 2050, גדל הביקוש למשאבי כדור הארץ המידלדלים. בהתאם לרעיונותיו האנתרופוסופיים של רודולף שטיינר, מייסדה של Weleda, עלינו לעשות כמיטב יכולתנו כדי לתמוך בתנאי חיים מספקים לכל אדם כיום, מבלי לסכן את צורכי הדורות הבאים.

אנו, ב-Weleda משתדלים לעשות זאת באמצעות הגנה וכיבוד הסביבה שלנו והמגוון הביולוגי שלה, בכך שאנו מפצים את עובדינו, שותפינו וקהילותינו באופן הוגן ובכך שאנו בונים כלכלה אתית המוסיפה, ולא מפחיתה ערך. 

הידע שבידינו התעשר הודות לעובדה שאנו מנהלים עסק בר קיימא במשך למעלה מ-90 שנים, אשר בזכותו המותג שלנו ומוצרינו הינם ייחודיים.

התנהגות אתית והוגנת

כחברה בעלת אוריינטציה חברתית, אנו שמים גם דגש רב על אספקת ביטחון, התפתחות אישית ובריאות כללית לעובדינו, ספקינו ושותפינו.

קיימות חברתית

הכרה באחריותנו

המחויבות שלנו לסביבה מכסה סוגיות החל ממגוון ביולוגי, דרך רכישת חומרי הגלם, שימוש במשאבי הטבע ושיטות אריזה בנות קיימא.

קיימות סביבתית

קיימות בעסק

כלכלה בת קיימא היא כלכלה שבה משאבי הטבע לא מנוצלים בקצב הגבוה מקצב ייצורם בטבע. רווחיות היא תוצר של מערכות אקולוגיות פורחות וקהילות משגשגות.
קיימות כלכלית

מוצרים ממקור צמחי או אורגני

שמן לעיסוי צלוליט

אידיאלי לשימוש במהלך ירידה במשקל או לאחר לידה.
שמן לעיסוי צלוליט

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. להרחיק מילדים. מוצר זה אינו מיועד להרזיה. יש להימנע ממגע עם העיניים ובמקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. להפסיק את השימוש עם הופעת סימני גירוי. יש לשטוף ידיים היטב לאחר השימוש. לשימוש חיצוני בלבד. התכשיר אינו מיועד למאכל. 


הוראות שימוש

יש לבצע עיסוי מקומי בתנועות עגולות באזור הירכיים, מותניים ובטן תחתונה. השמן נספג במהירות ומשאיר עור גמיש וקטיפתי. לצורך העיסוי ניתן להשתמש במברשת או ספוג קשיח. יש לחזור על הפעולה מדי יום.  


סקראב פניני שעווה לניקוי עמוק

ניקוי עמוק מבוסס פנינים מהטבע לעור עמום ועייף
סקראב פניני שעווה לניקוי עמוק

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להמנע ממגע עם העיניים ובמקרה של מגע כזה יש  לשטוף היטב במים. להרחיק מילדים.


שמן גוף לבנדר מרגיע

להרגעה והזנה של עור הגוף.
שמן גוף לבנדר מרגיע

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים, יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע, יש להמנע ממגע עם העיניים ובמקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. להרחיק מילדים. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. להפסיק את השימוש עם הופעת סימני גירוי. מוצר זה מכיל שמן שקדים ועשוי לגרום לתגובות אלרגיות. מוצר זה מכיל שמן שקדים ועלול לגרום לתגובות אלרגיות.  אין להיחשף לשמש לפחות 12 שעות לאחר מריחת השמנים. התכשיר אינו מיועד למאכל. יש לאחסן במקום קריר ויבש, מתחת ל-30 מעלות.


הוראות שימוש

השתמש/י להרגעת העור לאחר יום עבודה או פעילות מאומצת לאחר אמבט או מקלחת, שחיה או חשיפה לשמש, עדיף על גבי עור לח. ניתן להשתמש גם כשמן עיסוי או שמן אמבט. יש לשטוף ידיים היטב לאחר השימוש. לשימוש חיצוני בלבד.