קיימות כלכלית

בכלכלה בת קיימא, משאבי כדור הארץ לא מנוצלים מהר יותר מקצב החידוש שלהם בטבע.

כלכלה יוצרת ערך

רווחיות היא התוצר של מערכות אקולוגיות פורחות וקהילות משגשגות. התגמולים מחולקים בצורה הוגנת. עבור Weleda, כלכלה אתית, הוגנת ויוצרת ערך היא יותר מסתם אמרת כנף ונמצאת בלב העשייה העסקית לצד האנשים המאפשרים זאת. כלכלה בת קיימא מושתתת, לפי השקפתנו, על עקרונות של הוגנות, חדשנות, השקעה ותשתית פיננסית בריאה, תוך מקסום המשאבים העומדים לרשותנו. הרעיון הוא לקדם את השימוש במשאבים אלה בצורה יעילה, אחראית וכזו העשויה לספק יתרונות ארוכי טווח ורווחים .כדי להגדיל את ערך החברה, Weleda מתמקדת הן בצרכנים והן בעובדים - בהתפתחות האישית שלהם, בריאותם ובצורך שלהם באורח חיים מאוזן, כולל שלומם הפיזי. זוהי הגדרתנו לכלכה אתית, הוגנת ויוצרת ערך.

רווחים והשקעות

הבנה עסקית עמוקה מכתיבה את הכיוון הכלכלי של Weleda. על מנת לשמור על חזונה של Weleda חיוני להבטיח עצמאות ואוטונומיה לטווח רחוק, אך אם אין לנו הצלחה כלכלית, איננו יכולים ליישם אסטרטגיה תאגידית בת קיימא. הרווחים העסקיים דרושים על מנת להשקיע בקיימות חברתית וסביבתית.

הקטנת סיכונים

באמצעות ניהול אחראי של עסקיה, משפרת Weleda את יכולתה להתמודד עם סיכונים – החל מהתנהגות בשוק וסוגיות סביבתיות ועד למערכות יחסים עם עובדים, קבוצות עניין ובעלי עניין. דבר זה הינו ערך בר קיימא אשר מחולק לעובדים באמצעות השכר, למשקיעים באמצעות דיבידנדים ולציבור הרחב בארצות שבהן אנו פועלים, באמצעות תשלום מיסים.

Weleda רואה בעובדים שלה כיזמים ושותפים שהינם חלק בלתי נפרד מהתהליך העסקי של החברה. "לתמיכה וקידום תחושה של אחריות אישית ומודעות עצמית מצד כל אדם, יש חשיבות רבה עבורנו".

יצירת ערך

הערך המוסף של החברה

הפעילות העסקית של Weleda יוצרת ערך עבור החברה והצהרת הערך המוסף שלנו מפרטת את תרומתה של Weleda Group לסך ההכנסה הציבורית והפרטית. ההצהרה מפרטת בנוסף את העלות בה השיגה Weleda את ביצועיה וכיצד הערך המוסף מחולק.

גלה עוד

התנהגות אתית והוגנת

חתירה לאחריות חברתית מסייעת לאנשים וארגונים והינה בעלת השפעה חיובית על התפתחות כוללת, עסקים וחברה. כחברה מוכוונת חברתית, אנו שמים דגש רב על מתן בטחון אישי, פיתוח הפרט והבריאות הכוללת של כל העובדים, הספקים והשותפים של חברתנו.

קיימות חברתית

הכרה באחריותנו

המחויבות שלנו לסביבה מכסה סוגיות החל ממגוון ביולוגי, דרך רכישת חומרי הגלם, שימוש במשאבי הטבע ושיטות אריזה בנות קיימא.

קיימות סביבתית