יופי טבעי

איזון בין הגוף, הנפש והרוח

הבנה של תהליכי החיים באדם ובטבע

על מנת להשיג איזון בין הגוף, הנפש והרוח, אנו נעזרים בהבנה שהשיגה האנתרופוסופיה באשר לאנשים ולטבע. על פי פילוסופיה זו, תהליכי החיים בין האדם והטבע נמצאים ביחסי גומלין קרובים מאוד זה לזה. על בסיס הבנה זו, אנו מייצרים מוצרי טיפוח הוליסטיים מאושרים על ידי תקן Natrue. 

 

נוסף על כך שאנו מייצרים בעצמנו את מוצרינו, אנו גם מגינים באופן פעיל על האקולוגיה ותומכים בשימור ובכלכלה סביבתית. כאשר איננו יכולים להשיג חומרי גלם למוצרינו מתוך הגנים המיוחדים של Weleda או מאיסוף מבוקר של צמחי בר, אנו משיגים את הרכיבים שאנו זקוקים להם מספקים מובחרים, לעתים קרובות אנשים שאנו עובדים איתם כבר שנים רבות. ההשקעה הקבועה שלנו במחקר ופיתוח עוזרת לטפח את היופי ברחבי העולם ואנו בונים מערכות יחסים חיוביות בינינו לבין עצמנו, עם לקוחותינו ועם שותפים של סחר הוגן.

 

מתן ביטוי ליופי שבתוכנו

אנו משתמשים ביופי שבאדמה שאנו מעבדים, בפרחים שאנו מגדלים ובשותפויות שאנו בונים ובאופן טבעי אנו מביאים לידי ביטוי את היופי שבך.

יופי וזוהר פנימי

הטוב שבטבע

מוצרים ממקור צמחי או אורגני למראה בריא וחיוני ולצורכי כל אדם. 

מוצרי טיפוח מבוססים מרכיבים ממקור צמחי או אורגני.

עולם של שינויים

אנו רוצים שהלקוחות שלנו ירגישו וייראו טוב על ידי מתן ביטוי חיצוני ליופי הפנימי בכל שלב של החיים.

עונות החיים

הכירו את הצמחים המובילים שלנו

הצמחים המובילים שלנו מתכתבים עם שלבים שונים בסיפור החיים

לכל מוצרינו יש רכיב מפתח אשר אנו מכנים "צמח מוביל" (leadplant). כל אחד מצמחים מובילים אלה הינו בעל מאפיינים המתכתבים עם שלבים שונים בסיפור חייהם של לקוחותינו. הצמחים המובילים שלנו נבחרים כך שתהיה להם השפעה משמעותית ומערכת יחסים עם בני האדם בשעה שהם עוברים דרך השלבים השונים של חייהם. הם נבחרים לפי יכולתם לשמור על האיזון שבין הגוף והרוח ולמען רווחתו של האדם. Weleda מציעה את המוצר הנכון לטיפוח  לכל צורך, החל ממוצרי טיפוח הגוף והפנים לבני אדם בכל גיל ובכל שלב בחייהם, ועד מוצרי הטיפוח המיוחדים לתקופת ההיריון, לתינוקות או למראה בריא של הפה ושיניים.

התוצרים של כל ההיבטים האלה בפילוסופיית הייצור שלנו  מקנים יתרון לכל לקוח באופן ייחודי ותומכים בטיפוח היופי הפנימי של כל אדם, במה שהוא מקרין ובאושרו הפנימי.

להרגעת עור עדין ומגורה

קלנדולה

לחידוש מראה העור

רימון

מעניק לעור הגנה ויופי טבעי

שקד

להגנה ועיסוי העור והשרירים

ארניקה

סמל של אביב והתחדשות

ליבנה

לרענון והזנה

לימון

לאיזון ושיקום עור בוגר

נר הלילה

לאיזון רמות הלחות שבעור

איריס

להרגעה ואיזון העור

לבנדר

לאיזון והזנת השיער והקרקפת

דוחן

הזנה אינטנסיבית לשיער פגום

שיבולת שועל

פעילות מאזנת ומחממת

רוזמרין

עשירה בויטמינים ובחומצות שומן

אובליפיחה

לאיזון הקרקפת

חיטה

הגנה לעור עדין ורגיש

נטופית לבנה

לאיזון והרמוניה

ורד הבר