יופי וזוהר פנימי

המשימה של Weleda היא לעודד ולטפח את היופי הפנימי שלך באמצעות חיזוק הגוף, הנפש והרוח.

בכדי להשיג זאת, אנו משתמשים ביופי שבאדמה שאנו מעבדים, בפרחים שאנו מגדלים ובשותפויות שאנו בונים, אשר מכבדים הן את הרוח האנושית והן את עולם הטבע. כך אנו מביאים לידי ביטוי את היופי שבך.

מתן ביטוי ליופי שבתוכנו

זה אלפי שנים שאנשים משתוקקים לטפח את גופם ולשמור על מראה עור חלק ועל מראה שיער מבריק. אין ספור פולחני יופי הועברו אלינו מאז שחר האנושות – החל מאמבט במים נקיים או באדים חמים וקרצוף בחמר או מברשות, ועד משיחה בתחליבים ושמנים. חלקם, כמו אמבטיות החלב המפורסמות של קליאופטרה, מוכרים גם היום.

בעוד שטיפוח אישי קונבנציונלי מתרכז תכופות בהענקת מה שחסר לעור, אנו נוקטים גישה הוליסטית. אנו סבורים שטיפוח הגוף משרת לא רק את היופי, אלא גם מראה בריא. .

היופי האישי שלך

אנו משיגים זאת באמצעות השיטות החקלאיות הביו דינמיות שלנו ובאמצעות פיתוח שותפויות של סחר הוגן המהווים מקור להשפעה חיובית על העולם, ואנו עושים זאת כמובן עם מוצרים אמיתיים המטפחים את העור ומסייעים לו לגלות את האיזון והזוהר הפנימי שבו. הצמחים המובילים שאנו בוחרים בקפידה מעניקים אופי מיוחד למוצרי הטיפוח  שלנו, ואנו סבורים שתהליכי החיים של הטבע ושל בני האדם שלובים זה בזה.

נושאים מעניינים נוספים

הטוב שבטבע

מוצרים ממקור צמחי או אורגני למראה בריא וחיוני, תפורים לצורכי כל אדם.

טיפוח ממקור צמחי או אורגני

עולם של שינויים

אנו רוצים שהלקוחות שלנו ירגישו וייראו טוב על ידי מתן ביטוי חיצוני ליופי הפנימי בכל שלב של החיים ומתן ביטוי לזוהר הפנימי הטמון בנו.

עונות החיים