עונות החיים

ההזדקנות היא תהליך טבעי. אנחנו לא שואפים לעצור אותה או לגרום למישהו להפוך לצעיר יותר.

במקום זאת, אנו רוצים שהלקוחות שלנו ירגישו וייראו טוב על ידי מתן ביטוי חיצוני ליופי הפנימי בכל שלב של החיים ומתן ביטוי לזוהר הפנימי הטמון בנו.

עולם של שינויים

זה ידוע היטב וגלוי לכל עין, אך לעתים קרובות איננו מבחינים בזה – עולם הטבע שסביבנו נמצא במצב קבוע של שינוי מחזורי והתקדמות. וממש כשם שהעונות מציגות את מחזור חיי הטבע, כך גם גופנו נמצא במצב קבוע של שינוי מחזורי. 

מצמיחה פיזית למודעות רוחנית

האנתרופוסופיה מכירה במחזורים בני שבע השנים המחלקים את חיינו, ומראה כיצד היבטים שונים של האנושיות שלנו צצים במהלך התפתחותנו בחלוף השנים. במהלך שלוש תקופות שבע השנים הראשונות (הגילאים 0 ועד 21), הגוף מתפתח מתינוק לבוגר. לאחר השלמת מחזור גופני הזה מגיעות שלוש תקופות שבע שנים (הגילאים 21 עד 42) שבהן רוחנו או נשמתנו מתפתחת. בפרק זמן זה אנו שואלים את עצמנו שאלות – מי אני? כיצד אני רוצה לחיות? במה אני שונה באהבותיי וביכולותיי? בין הגילאים 42-63 מתפתחים בהדרגה המוח וה"עצמי העליון". במהלך שלב זה של החיים אנו משרתים יותר ויותר אנשים אחרים ונמצאים בעמדה שבה אנו יכולים להשתמש בידע שלנו כדי לתמוך ולהדריך אחרים.

שינויים אלה לא תמיד מתחוללים באופן ספונטני או במצב של שקט וסיפוק. לעתים כרוכים בקידום ההתפתחות האישית מהפכות ומשברים. החדשות הטובות? אם אנו מאמצים שינויים אלה באופן מודע, תוך הבנת מהותם, יש לנו הזדמנות נהדרת לקחת חלק פעיל בהתוויית כיוון חדש לחיינו.

חיים בין קצוות

למה העור זקוק בין הגילאים 21-28

בוגרים צעירים הינם בשלב הצבעוני של חייהם. הם סוף סוף עצמאיים מספיק כדי לגלות מה יש לעולם להציע, ובחייהם מתחוללים שינויים רבים. בשלב זה של החיים אנו מיטלטלים בין ריגושי הגילוי לבין השאיפה לביטחון. שינויים קבועים כאלה משתקפים לעתים קרובות בעור הפנים הנוטה לחוסר איזון. 

לצמח האיריס כישרון לאזן בין מצבי קצה. הגבעול מווסת את הלחות בצורה טובה כל-כך עד שהצמח מרגיש נוח לצמוח בביצה ויכול גם לעבור תקופות יבשות מאוד ללא מאמץ. כצמח מוביל בסדרת מוצרי הטיפוח, האיריס מספק תכונות אלה לעורם של בוגרים צעירים. הוא תומך ביכולתו של העור לווסת את מאגרי הלחות שבו.

קרם יום איריס

לחות והזנת העור לעור יבש במהלך היום. לעור צעיר
קרם יום איריס

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להמנע ממגע בעיניים. להרחיק מילדים.


קרם לחות איריס

לחות לעור רגיל, מעורב עד שמן, לעור צעיר
קרם לחות איריס

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להמנע ממגע בעיניים. להרחיק מילדים.


הוראות שימוש

מרחי את קרם לחות איריס באזור הפנים והצוואר תוך עיסוי עדין, לאחר ניקוי העור בעזרת מי פנים וחלב פנים של וולדה.


חיים בלבלוב

למה העור זקוק בין הגילאים 28-42.

כשאנו מגיעים לגיל 30, אנו מוצאים שלחיים יש משמעות עמוקה יותר. כבר לא מדובר רק בהתנסויות רבות ככל האפשר, אלא יותר באיכות ובהשלכות של ההתנסויות שלנו. עבודה, משפחה, פנאי, חברויות – אנו מתמרנים בין דרישות רבות בשלב זה של החיים. מבחינה רגשית אנו נעים לעתים קרובות בין התלהבות נעורים לבין שלווה בוגרת. עורנו חש בשינויים דומים – הוא עדיין צעיר וגמיש, אך הוא גם התחיל לפתח קמטי הבעה ראשונים. בשלב זה של החיים, ורד הבר היפה מציע את ההרמוניה וההתחדשות הדרושים כל-כך. הורד הוא עדין וקשוח בעת ובעונה אחת, הוא משלב הפכים ומאזן את העור.

 

קרם יום ורד הבר

הזנה ולחות לעור יבש במהלך היום. לריכוך וטשטוש קמטים ראשונים

קרם לילה ורד הבר

הזנה ולחות במהלך הלילה. לריכוך וטשטוש קמטים ראשונים

קרם עיניים ורד הבר

להפחתת נפיחות וסימני עייפות, לריכוך וטשטוש קמטים ראשונים

קרם לחות ורד הבר

הזנה ולחות לעור רגיל, מעורב עד שמן. לריכוך וטשטוש קמטים ראשונים

חיים על כל היבטיהם

למה העור זקוק בין הגילאים 42-56.

כשאנו מתבגרים, אנו צוברים יותר ניסיון. אנו כבר מבוססים בחיים, אנו ניצבים עם שתי רגליים על הקרקע, אנו מעורים בכל היבטי החיים ואנו מפתחים כריזמה אישית – מה שאפשר אולי לכנות "אופי". בעוד שבשלבים מוקדמים יותר בחיים מבטנו היה מופנה בעיקר לעתיד, אנו נעשים עתה מודעים יותר לחשיבות עברנו. אך שלב זה של החיים אינו נקודה של קיפאון, הוא יותר נקודת מפנה, שבו יכולים לצוץ שוב כיוונים חדשים.

הרימון הוא הצמח המשקף מצב זה של איזון באופן מושלם. שלבי ההתפתחות שלו אינם מתקדמים ברצף, כפי שהם מתקדמים בצמחים אחרים, אלא הם קופצים וחופפים זה את זה. בכל שלב בחיים, הן העבר והן העתיד נראים במצב הצמיחה של הצמח. זו הסיבה לכך שהרכיבים הפעילים של הרימון מתאימים כל-כך לעור בגיל זה. זה השלב שבו העור מתחיל לאבד לחות, מתייבש מהר יותר ומאבד כוח וגמישות. מוצרי ה- Pomegranate שלנו לטיפוח הפנים והגוף יכולים ללוות שינויים אלה בצורה נפלאה, לתמוך בהתחדשות העור ולמצק אותו.

קרם יום רימונים

מיצוק, גמישות והזנה של עור בוגר במהלך היום

קרם לילה רימונים

מיצוק, גמישות והזנה אינטנסיבית של עור בוגר במהלך הלילה

סרום רימונים

למיצוק, גמישות והזנה אינטנסיבית של העור. מועשר במיץ אלוורה ונוגדי חמצון, נספג במהירות.

קרם עיניים רימונים

להפחתת קמטים, מיצוק וגמישות של עור בוגר באזור העיניים

שינוי כיוון והתחלות חדשות

למה העור זקוק לאחר גיל 56.

לאחר שחיינו חיים מלאים במשך עשרות שנים, לאחר שמצאנו סיפוק בארגון ההתחייבויות שלנו למשפחה ולעבודה, רבים מאתנו מחפשים עתה ממד מחשבתי-רוחני חדש בחיים. עתה משיש לנו סוף סוף יותר זמן לעצמנו, אנו יכולים להעביר את המוקד מ"אני חייב/ת" ל-"אני יכול/ה" או "אני רוצה". האישה הבשלה מתחילה להתנתק מחייה היום יומיים הקודמים ונאחזת בהזדמנויות חדשות. היא יודעת שהניסיון והאינטואיציה שלה יאפשרו לה לנהל חיים מסוג חדש כאדם בעל אופי ייחודי.

הפריחה הזהובה של נר הלילה השתחררה גם היא מהקצב הרגיל של עולם הצמחים, והיא דווקא פורחת עם רדת הלילה. היא מקדמת את תחושת העצמי החדשה של האישה הבשלה, תומכת בעורה ומאפשרת לאישיות האינדיבידואלית שלה לפרוח. פריחת צמח נר הלילה פועלת לטובת עור בשל – בעל נטייה ליובש, מתח או קמטים – והיא מציעה פעימות של התחדשות המעוררות, מייצבות ומאזנות את העור ומסייעות לו לפתח זוהר מסוג חדש.

 

קרם יום נר הלילה

להזנה, מיצוק והתחדשות במקרים של עור בוגר.
קרם יום נר הלילה

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. יש להימנע ממגע בעיניים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. לא לשימוש על ילדים, נשים בהריון ונשים מניקות. מכיל שמן שומשום.


הוראות שימוש

לשימוש על עור  בוגר, מעל גיל 50: על עור הפנים והצוואר, מדי יום לאחר ניקוי העור.


קרם לילה נר הלילה

להזנה, מיצוק והתחדשות במקרים של עור בוגר.
קרם לילה נר הלילה

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. יש להימנע ממגע בעיניים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. לא לשימוש על ילדים, נשים בהריון ונשים מניקות. אינו מומלץ לשימוש במהלך הריון או הנקה. מכיל שמן שומשום.


הוראות שימוש

לשימוש על עור  בוגר, מעל גיל 50, מדי ערב, לאחר ניקוי העור.


קרם עיניים ושפתיים נר הלילה

מפחית קמטי גיל ומחזק את העור.
קרם עיניים ושפתיים נר הלילה

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. יש להימנע ממגע בעיניים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. לא לשימוש על ילדים, נשים בהריון ונשים מיניקות, מכיל שמן שומשום.


הוראות שימוש

לשימוש על עור בוגר, מעל גיל 50: באזור העיניים והשפתיים מדי בוקר וערב.