חיים פעילים, חיים מאושרים

הרגישו כיצד פעילות גופנית מסייעת לכם להתחבר לעצמכם

שום דבר לא מחבר בין הגוף והנפש כמו פעילות גופנית. לכל אחד מאתנו יש קצב שמתאים לו, אבל האנרגיה, תחושת הריחוף ומצב הרוח אחרי פעילות גופנית משותפים לכולנו.

 

לפני אימון

עיסוי ספורטיוי לא נועד רק לספורטאים מהשורה הראשונה.

הכנת השרירים

פעילות היא דבר חיובי - על זה אין ויכוח

רובנו יכולים לזכור את התרוממות הרוח שאפפה אותנו אחרי טיול רגלי של סוף שבוע או צעידה קלה על החוף ביום נעים. לא משנה איך אנחנו מרגישים כשאנחנו יוצאים לדרך, פעילות גופנית מוסיפה צבע ללחיים ומותירה אותנו עם תחושה שהחיים די טובים בסך הכל.

הליכה עושה אותנו מאושרים יותר

נשימה, ריכוז, תוצאות!

זה אולי הספורט הכי פשוט שיש - קומו על הרגליים ותתחילו לרוץ. התחילו לאט והתקדמו בהדרגה עד שתגיעו למה שהקבועים קוראים לו 'ההיי של הרצים'. קבלו 6 טיפים לשדרוג הריצה.

אוהבים לרוץ

שני גלגלים ואין מנוע

אפילו עבור שוכני הערים, רכיבה על אופניים היא אפשרות לגמרי ריאלית. עלו על שני גלגלים והתחילו ליהנות מקצב איטי יותר של נסיעה

עולים על האופניים

שמן עיסוי עם ארניקה

לחימום וגמישות השרירים לפני ואחרי פעילות ספורטיבית
שמן עיסוי עם ארניקה

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה  רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. להרחיק מילדים. יש להימנע ממגע בעיניים. 


הוראות שימוש

יש למרוח מעט שמן על האזור הרצוי ולעסות בתנועה סיבובית. ניתן להשתמש גם כתוספת לאמבט. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. לשימוש חיצוני בלבד. 


שימו בתיק הספורט שלכם ג'ל רחצה עם ארניקה של Weleda

סדרת ארניקה ספורט של Weleda נועדה להעצמה והשלמה של רווחי האימון. ג'ל הרחצה המרענן וממריץ, שוטף מהגוף את הלכלוך והדביקות אך מאפשר לעור לשמור על הזוהר שאחרי אימון. שמן עיסוי עם ארניקה ירגיע ויחמם את העור והשרירים שעבדו קשה. קחו את Weleda אתכם לכל פעילות ושמרו על ההיי שאחרי האימון לאורך כל היום.

 

גלו עוד על צמח הארניקה

נקטף בטבע

יחד עם שותפים בהרי הקרפטים שברומניה, weleda ממלאת תפקיד חלוצי ברכש בר קיימא

קרא עוד על מקור הארניקה

לעיסוי העור והשרירים

אשכולות הפרחים של הארניקה מכילים כ-150 רכיבים

עוד על ארניקה מונטנה