נר הלילה

לאיזון ושיקום עור בוגר

למרות שהוא צומח באדמה יבשה, דחוסה ולא מבטיחה, פרחיו היפים של נר הלילה נפתחים במהירות ובשלמות, תוך כמה דקות משעת בין הערביים. הפרחים נותרים פתוחים במשך הלילה ובבוקר שלמחרת. הפריחה המהירה והמוזהבת מאירה את החשיכה מסביב ועולה כקרן אור מתוך חשכת השחר. בצמיחתו ובפריחתו, מחבר נר הלילה בין היום שחלף ליום החדש.

מגן ומזין את העור

השמן, שמקורו בזרעי הפרח, מכיל ריכוזים גבוהים של חומצת שומן לינולאית וגמא-לינולאית שגופינו מייצר פחות ופחות מהן ככל שאנו מתבגרים. שתי חומצות השומן ממלאות תפקיד מרכזי בשכבת האפידרמיס והן חיוניות  ליצירת המחסום העורי. שמן נר הלילה מגן על העור כנגד אובדן לחות ומסייע להתחדשותו.

נשים קובעות את הקצב לעצמן

בשלב מאוחר יותר בחיים, חווה האישה תקופה של הסתגלות מחדש. לאחר עשרות שנים של פעילות בכל תחומי החיים, עשויות הנשים לחפש אחר ממדים רוחניים חדשים. בדיוק כפי שנר הלילה שיחרר את עצמו מהקצב הרגיל של עולם הצמחים כשהוא פורח עם רדת הליל, כך מנתקת האישה הבוגרת את עצמה מחיי היומיום הקודמים ומנצלת את ההזדמנויות החדשות הנקרות בפניה. היא שמה את מבטחה בניסיון החיים וביכולות האינטואיטיביות שלה להוביל את חייה כאישה ייחודית עם תפקיד משלה ועם משימות שברצונה לבצע.

שלב חדש בחיים

נר הלילה הוא הצמח שתומך באישה שהגיעה לשלב זה בחייה, תוך שהוא מאפשר לעורה ולדמותה החדשה להתגלות. הוא מציע לעור הבוגר, הנוטה ליובש, מרכיבים המעודדים את חילוף החומרים ותומכים בהתפתחותה של אישיות ייחודית וקורנת.

קרם יום נר הלילה

להזנה, מיצוק והתחדשות במקרים של עור בוגר.
קרם יום נר הלילה

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. יש להימנע ממגע בעיניים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. לא לשימוש על ילדים, נשים בהריון ונשים מניקות. מכיל שמן שומשום.


הוראות שימוש

לשימוש על עור  בוגר, מעל גיל 50: על עור הפנים והצוואר, מדי יום לאחר ניקוי העור.


קרם לילה נר הלילה

להזנה, מיצוק והתחדשות במקרים של עור בוגר.
קרם לילה נר הלילה

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. יש להימנע ממגע בעיניים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. לא לשימוש על ילדים, נשים בהריון ונשים מניקות. אינו מומלץ לשימוש במהלך הריון או הנקה. מכיל שמן שומשום.


הוראות שימוש

לשימוש על עור  בוגר, מעל גיל 50, מדי ערב, לאחר ניקוי העור.


נר הלילה קונסנטרייט

להזנה, מיצוק והתחדשות של עור בוגר.
נר הלילה קונסנטרייט

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. יש להימנע ממגע בעיניים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. המוצר אינו מומלץ לשימוש במהלך הריון או הנקה. 


הוראות שימוש

לשימוש על עור  בוגר, מעל גיל 50: לאחר ניקוי העור, טפחי קלות ע”ג העור עד לספיגה מלאה של הקונסנטרייט ולפני השימוש בקרם יום או קרם לילה.


קרם עיניים ושפתיים נר הלילה

מפחית קמטי גיל ומחזק את העור.
קרם עיניים ושפתיים נר הלילה

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. יש להימנע ממגע בעיניים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. לא לשימוש על ילדים, נשים בהריון ונשים מיניקות, מכיל שמן שומשום.


הוראות שימוש

לשימוש על עור בוגר, מעל גיל 50: באזור העיניים והשפתיים מדי בוקר וערב.


תחליב רחצה נר הלילה

להזנה, מיצוק והתחדשות בזמן הרחצה.
תחליב רחצה נר הלילה

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש.  אין לבלוע.  יש להמנע ממגע בעיניים.  להרחיק מילדים.


הוראות שימוש

השתמש/י בזמן הרחצה לפי הצורך


קרם ידיים נר הלילה

להזנה, מיצוק והתחדשות במקרים של עור בוגר.
קרם ידיים נר הלילה

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. יש להימנע ממגע בעיניים. אין לבלוע. להרחיק מילדים. אינו מומלץ לשימוש במהלך הריון או הנקה. מכיל שמן שומשום.


הוראות שימוש

לשימוש על עור בוגר מעל גיל 50: 
מדי יום לפי הצורך עד לספיגה מלאה.


שמן גוף נר הלילה

להזנה עמוקה, מיצוק והתחדשות במקרים של עור בוגר.
שמן גוף נר הלילה

אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש.  אין לבלוע.  יש להמנע ממגע בעיניים. להרחיק מילדים. מכיל שמן שומשום.


הוראות שימוש

יש למרוח את העור לפי הצורך מדי יום, לאחר הרחצה, אמבט או שהייה בשמש, עדיף על גבי עור לח.