אנו משתמשים במרכיבים טבעיים יקרי ערך

מוצרי הקוסמטיקה הטבעיים שלנו, העשויים משמנים צמחיים איכותיים, תמציות טבעיות ושמנים אתריים, טובים לא לעור אלא גם לסביבה.

פילוסופיית טיפוח העור הטבעי שלנו

אנו נוקטים בגישה הוליסטית. לפי הבנתנו, טיפוח הגוף נועד לא רק לשם היופי אלא גם לבריאות העור. למטרה זו אנו מפתחים מוצרים שנועדו לתמוך באיזון בריא. לשם כך אנו מנצלים את התכונות המיוחדות של הטבע. תפיסת הטיפוח שלנו היא לשלב את ההשפעות של חומרים פעילים טבעיים כדי לחזק את כוחות הריפוי העצמי של העור. הצמחים הייחודיים שלנו נותנים אופי מיוחד לכל אחת מסדרות הטיפוח שלנו. צמחים אלה סמליים לצרכים שלנו בשלבי החיים השונים ותורמים ליעילות המוצרים שלנו. לרימון, למשל, יש תכונות ממריצות והוא מכיל נוגדי חמצון. אנו מאמינים שתהליכי החיים של הטבע ושל בני האדם קשורים זה לזה.

החומרים הפעילים שלנו מגיעים מהטבע

הקוסמטיקה הטבעית שלנו מכילה מרכיבים יקרי ערך, כגון שמנים צמחיים טבעיים. הם עובדים יחד עם שמנים אתריים טבעיים, תמציות צמחים ומרכיבים נוספים באיכות גבוהה כדי לתמוך ביעילות הכוללת של הנוסחאות ההוליסטיות שלנו. האם העור זקוק לתמיכה מתחדשת ונוגדת חמצון, או שהוא זקוק בעיקר ללחות? אנו משלבים שמנים ותמציות שונות על מנת לתת מענה לצרכים הספציפיים של העור. השמנים שאנו משתמשים בהם במוצרי הטיפוח האיכותיים שלנו מופקים מגלעיני משמש, מפירות עץ הארגן, מזרעי רימון, מנבטי חיטה, מאשחר הים או מזרעי נר הלילה. אנו מפיקים תמציות יעילות ממגוון צמחים, כמו חלמית לבנה או צמח הצבר ששומר על הלחות. מאז 1926, "מזון העור של וולדה" (Weleda Skin Food) מטפל בעור האדם הודות לנוסחה היעילה שלו עם תמציות של פרחי אמנון ותמר, קמומיל ופרחי קלנדולה אורגניים.

כיצד מייצרים תמיסת קלנדולה?

אנו מייצרים מגוון תמיסות לשימוש במוצרים שונים. תמיסת קלנדולה, למשל, היא תמצית של חומרים מצמח הקלנדולה השלם או מחלקים מסוימים של הצמח בהתאם למוצר המבוקש. שיטות המיצוי שלנו משמרות ככל האפשר את האיכויות והמאפיינים הטבועים בצמח. חומרי המיצוי שאנו משתמשים בהם כוללים אלכוהול, מים, תמיסת מלח ושמן. כדי ליצור תמיסה, מערבבים צמחי קלנדולה טריים כתושים עם חומר המיצוי. כל שלב בתהליך מבוצע בקפדנות בסביבה מבוקרת. בדרך זו אנו משיגים שהקלנדולה משחררת את החומרים והתכונות שלה באיכות הטובה ביותר.

מדוע שמנים צמחיים טובים לעור

צמחים סופגים את האור ואת חום השמש וממירים אותם לחומר, כמו למשל סוכרים. במהלך מספר שלבים הם מומרים לחומרים היוצרים שומנים ונאגרים בזרעים. השמן המופק מהזרעים והגרעינים של צמחים עשיר בחומצות שומן רוויות ובלתי רוויות וכן בוויטמינים מזינים. שמנים צמחיים טהורים דומים בהרכבם לליפידים של מחסום העור האנושי, כך שהם יכולים להיספג בעור ולעשות שם את עבודתם. הם חודרים בקלות לתוך השכבות העליונות של העור ותומכים בתפקידיו הטבעיים, משלימים את תכולת השומנים שלו ופועלים נגד אובדן לחות. בניגוד לשמנים על בסיס צמחי, לשמנים מינראליים יש אפקט איטום (כלומר הם נשארים על פני העור) ואינם עוברים חילוף חומרים בגוף.

אנו מאמינים בשקיפות ובחשיפה מלאה של המרכיבים שלנו

לכל מוצרי הקוסמטיקה הטבעיים שלנו יש רשימה של מרכיביהם לפי המינוח של INCI (המינוח הבינלאומי של רכיבים קוסמטיים), שבתחילה יכול להיראות תמוה. הסיבה לכך היא שבאיחוד האירופי, ארה"ב ויפן יש לציין מרכיבים קוסמטיים לפי שמות סטנדרטיים בינלאומיים. אנחנו רוצים להיות ברורים ושקופים. לכן, בדף הבית שלנו - ואם זה יש מקום גם על האריזה שלנו - אנו נותנים רשימה של מרכיבים בשפת המדינה יחד עם הצהרת INCI הבינלאומית. זה מאפשר לך לזהות בקלות את המרכיבים המשמשים לקוסמטיקה שלנו. מצא כאן רשימה של המרכיבים שלנו.

מה המוצרים שלנו אינם מכילים

יש מוצרי קוסמטיקה שמדליפים חרוזי מיקרופלסטיק קטנים ופלסטיק נוזלי, כגון סיליקונים, לתוך נהרות ואוקיינוסים, מה שמזהם את הסביבה. אנחנו לא משתמשים בחומרים האלה. הפילינג שלנו מעץ הליבנה למקלחת (Birch Shower Scrub), למשל, מכיל חרוזי שעווה ידידותיים לסביבה, העשויים משעוות עץ הדקל ומשעוות דבורים. אנו מאמינים שאיכות וקיימות הולכים יד ביד.

"אנו מאמינים שמוצר הוא יותר מסך חלקיו."

כאשר אנו משתמשים במוצרי הקוסמטיקה הטבעיים של וולדה ניתן לסמוך על כך שהם משקפים את הערכים שלנו:

  • • 100% קוסמטיקה טבעית מאושרת

  • • מעל 80% מחומרי גלם, הצפויים לאישור, מגיעים מחקלאות אורגנית

  • • אין בהם מיקרופלסטיק, מרכיבים מהונדסים גנטית ומרכיבים שמקורם בנפט

  • • חומרי גלם שהופקו תוך מתן כבוד לאנשים, צמחים ובעלי חיים

  • • שימוש באנרגיות מתחדשות

  • • 100% ניחוחות טבעיים, שפותחו על ידי מומחי הבישום שלנו

הקוסמטיקה הטבעית שלנו מאושרת

כבר על האריזה אפשר לראות עד כמה המוצרים שלנו טבעיים: מוצרי וולדה נושאים את החותם NATRUE. זו הערובה שהונהגו תקנים מחמירים בכל הנוגע למרכיבים שלהם. NATRUE הוא ארגון בינלאומי ללא מטרות רווח המתמקד בקוסמטיקה טבעית ואורגנית. כדי לקבל את החותם של NATRUE, על המוצרים להכיל רק שלוש קטגוריות של חומרי גלם: חומרי גלם טבעיים, חומרי גלם כמעט טבעיים (חומרים טבעיים שעברו התאמה) וחומרי גלם זהים לטבע. בקבלת האישור למוצרים מבדילים בין שני סטנדרטים: קוסמטיקה טבעית לקוסמטיקה אורגנית. כל המוצרים בעלי תעודת NATRUE נמנעים באופן עקבי מהשימוש בבשמים סינתטיים, סיליקונים, מיקרופלסטיק, ננופלסטיק וחומרי גלם על בסיס נפט כגון פרפינים, מיקרופלסטיק וננו פלסטיק.

אנו מפיקים את חומרי הגלם שלנו באופן בר קיימא ובאופן אחראי

אנו מייחסים חשיבות רבה לרכישת חומרי הגלם שלנו. אנו מודעים לכך שלאופן שבו אנו קוצרים, מגדלים ומעבדים משאבי טבע יש השפעה עמוקה על הפלנטה שלנו. זו הסיבה שאנו מתחייבים לשמור על הסטנדרטים של הארגון ללא מטרות רווח UEBT. פירוש הדבר שאנחנו רוכשים את המרכיבים הטבעיים שלנו תוך התחשבות בבני האדם ותוך שיפור במגוון הביולוגי.

ראה כאן מידע נוסף על חומרי הגלם שלנו (קישור מקורות אתיים).

למדו עוד על חומרי הגלם שלנו