הסיפור שלנו מתחיל בחזון

כיצד המייסדים שלנו מצאו דרך חדשה בתחום הרפואה וטיפוח העור, וכיצד הם ממשיכים לעורר בנו השראה גם היום. הכול כדי שבריאות ויופי יוכלו להתפתח בהרמוניה עם האדם והטבע.

החזון שלנו הוא עולם בריא

לפני הקמת וולדה, רודולף שטיינר פתח את הקורס הראשון שלו לרופאים בשנת 1920. סדרת הרצאות זו אורגנה על ידי הכימאי אוסקר שמידל. בשנה שלאחר מכן עברה לידיהם "המעבדה בגיתאנום" בשוויץ, שאותה יסד אוסקר שמידל. בעיר בשוואביש גמונד (Schwäbisch Gmünd) שבגרמניה החל הייצור המסחרי של מוצרי רפואה וטיפוח העור. באותה שנה הקימה איטה ווגמן את מרפאת ארלסהיים בשוויץ שקיימת עד היום. בהתבסס על רעיונות חדשים ובהשראת האנתרופוסופיה, פיתחו המייסדים שלנו חזון נועז שיקרב בין אנשים לטבע.

?מה היא אנתרופוסופיה

האנתרופוסופיה חוקרת קשרים. בוולדה, ההבנה שלנו בקשר ההרמוני בין אנשים וצמחים מאפשרת לנו לפתח מוצרים טבעיים טובים יותר.

הרפואה האנתרופוסופית רואה את האדם בצורה הוליסטית והיא מקדמת איזון בריא בין גוף, נפש ונשמה.

השם שלנו, וולדה, מבטא את הקשר העמוק בין האדם לטבע. השם "ולדה" ניתן בעבר לנשים מרפאות חכמות.

מה נתן השראה למייסדים שלנו

 וולדה נוסדה על ידי אנשים שכמהו לעתיד טוב יותר ויצאו לכיוונים חדשים. הרופאה איטה ווגמן והפילוסוף והמדען רודולף שטיינר חקרו את הקשרים בין האדם, הטבע והרוח. הם החלו לייצר תרופות ומוצרי טיפוח לגוף מתוך מרכיבים טבעיים. ניתן לראות ולהרגיש את הקשר הזה בין האדם לטבע במוצרים שאנו מייצרים לבריאות וליופי - וגם באופן שבו אנו עושים עסקים.

מקורס רפואי לגן עשבי מרפא

  • -     בשנת 1920 נשא רודולף שטיינר סדרת הרצאות בפני רופאים וסטודנטים לרפואה, הידוע בתור "הקורס הראשון לרופאים", שסימן את לידתה של הרפואה האנתרופוסופית.

    -     בספטמבר 1920 רכשה הרופאה איטה ווגמן את "הבית הקטן עם עץ התפוחים הגדול" בארלסהיים, שוויץ. בשנת 1921 הפך הבית למרפאה האנתרופוסופית הראשונה בעולם, מרפאת ארלסהיים הנוכחית (או "המרפאה האנתרופוסופית של איטה ווגמן").

    -     בשנת 1921 הושק הייצור התעשייתי של מוצרי רפואה וטיפוח הגוף בשוואביש גמונד (Schwäbisch Gmünd) בגרמניה.

    -     בשנת 1922 הוקם גן עשבי המרפא הראשון בשוואביש גמונד בגרמניה. כיום, אנו מגדלים צמחי מרפא על פי עקרונות החקלאות הביודינמית בשמונה גני וולדה ברחבי העולם.

Our products are available around the globe

רופאים, רוקחים ואנשים בעלי דעות דומות איחדו כוחות והקימו סניפי וולדה משלהם ברחבי העולם. כיום ניתן למצוא את התרופות ואת הקוסמטיקה הטבעיות שלנו בלמעלה מ-50 מדינות. לוולדה יש חברות-בת ב-20 מדינות. אנו רוכשים את חומרי הגלם שלנו מכל רחבי העולם. כיזמים שותפים וחברים באיחוד לסחר ביולוגי אתי (Union for Ethical Bio Trade - UEBT), אנו מבטיחים שיחולו קריטריונים אתיים קפדניים על כל שרשראות האספקה של חומרי הגלם שלנו. אנו מגדלים את צמחי המרפא שלנו על פי עקרונות החקלאות הביודינמית בשמונה גני הוולדה שלנו ברחבי העולם.