אנו פועלים בהרמוניה עם אנשים וטבע

רוצה להרגיש בריאה ונינוחה בגופך באופן בר קיימא ככל האפשר? וולדה יכולה לעזור. מאז 1921 אנו מפתחים מוצרים לבריאות וליופי ופועלים לעולם טוב יותר.

טיפול טבעי לעור שלך

העור שלנו זקוק להגנה ולטיפוח, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת החא דרך חיבור עם הטבע. חומרי הגלם בהם אנו משתמשים לקוסמטיקה הטבעית של וולדה הם ממקור טבעי. המוצרים שלנו הם ללא מיקרו-פלסטיק, ללא מרכיבים מהונדסים גנטית וללא מרכיבים המבוססים על שמן מינראלי. אנו מתחייבים כי 100 אחוזים ממוצרי הקוסמטיקה שלנו הם מוצרי יופי טבעיים מאושרים באישור של נטרו (Natrue). יותר מ-80 אחוזים מחומרי הגלם שלנו מהצומח ומהחי מקורם בחקלאות אורגנית מאושרת.

למידע נוסף על המוצרי הטבעיים שלנו לטיפוח העור ראה האתר שלנו

לבריאות ההוליסטית שלך

אנו רואים את האדם בדרך הוליסטית. כאשר הגוף, הנפש והנשמה נמצאים באיזון, אנו מרגישים טוב. אם אין איזון כזה, התרופות של וולדה יכולות לחזק את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו. הן מכילות מרכיבים פעילים מצמחים או מינרלים, שאותם אנו מפעילים באמצעות תהליכים פרמצבטיים כגון תהליכים קצביים ויישומי חום.

למידע נוסף על התרופות שלנו ראה באתר

למען הקיימות והמגוון הביולוגי

אנו פועלים לשיפור בריאות הקרקע ולקידום המגוון הביולוגי. שמונת גני הוולדה שלנו ברחבי העולם הם מקומות ייחודיים של מגוון ביולוגי. עם למעלה מ-50 פרויקטים לגידולים ברחבי העולם אנו משפרים את התנאים המקומיים לאנשים ולטבע. תוכלו להיות בטוחים שהקוסמטיקה הטבעית של וולדה לא רק מרגישה טוב על עורך. אנו נלחמים באופן פעיל למען המגוון הביולוגי וממשיכים להפחית את הפליטה שלנו כדי להפוך לחברה ניטראלית מבחינת הפחמן.

ראה מידע נוסף על המגוון הביולוגי באתר.

תרומה לבריאות וליופי

אנו תורמים לבריאות וליופי תוך הרמוניה עם הטבע ועם האדם. רצוננו הוא לפתח מוצרים שלא רק טובים לכם, אלא גם לטבע ולאנשים שאיתם אנחנו עובדים. אנחנו מנהלים אפוא את העסק שלנו בצורה שהיא אחראית הן מבחינה חברתית והן מבחינה אקולוגית. קבענו שבעה עקרונות המגדירים את הפילוסופיה שלנו.

ראה מידע נוסף על העקרונות שלנו באתר

המגוון הביולוגי מאז 1921

מעבדה, גן צמחי מרפא ובית חולים: כאן מתחיל סיפור ההקמה שלנו. הרופאה איטה ווגמן, הפילוסוף רודולף שטיינר והכימאי אוסקר שמידל הקימו את וולדה. עוד מההתחלה אנו מפתחים מוצרים בני קיימא תוך שימוש בחומרים פעילים שמקורם בטבע. חלק מהמוצרים שאנו מוכרים היום אנו יוצרים מאז הקמתנו בשנת 1921, ורבים אחרים נוספו מאז. עכשיו כמו אז, אנחנו ממשיכים לחתור להגשמת החזון שלנו לטפח בריאות ויופי בהרמוניה עם אדם וטבע.

ראה מידע נוסף על ההיסטוריה שלנו באתר.

100 שנות וולדה!

כדי לחגוג את שנת המאה שלנו, אנו מביאים את הגנים שלנו לחיים בעולם הדיגיטלי.

גלה את הגן הפתוח של וולדה.