בין אם את מעוניינת להיות במרכז תשומת הלב או לבד עם עצמך - דבר אחד בטוח: את תמיד רוצה להישאר נאמנה לעצמך. אין יותר קל מזה בעזרת סדרת השפתונים החדשה של Weleda להגנת השפתיים בשלושה גוונים אטרקטיביים - להדגיש את היופי הטבעי שלך ולחבק את היום!

הגנה לאורך זמן, נצנוץ של צבע וניחוח עדין של וורדים ווניל: הנוסחה לשפתיים יפות באופן טבעי זמינה כעת עם השקת סדרת השפתונים החדשה, המכילה מרכיבים ממקור צמחי בלבד, דוגמת שמן חוחובה, שמן זית וחמאת שיאה, אשר ישאירו את שפתייך חלקות ורכות. פיגמנטים צבעוניים ממקור מינרלי יספקו נגיעה עדינה של צבע בשלושה גוונים אטרקטיביים.

 

 

 

אפקט כפול של טיפוח בתוספת צבע

  • מדגיש את היופי הטבעי של השפתיים
  • הגנה טבעית לשפתיים מפני יובש
  • לנגיעה עדינה של צבע ולהענקת ברק
  • מכיל חמאת שיאה ממקור אורגני ושמן חוחובה

הכי טוב בשבילך.

העור אוהב את מה שטבעי וזה לכשעצמו בבחינת פלא הטבע. זו הסיבה שהשפתונים החדשנים שלנו מתאימים לכל סוגי העור, גם במקרים של עור שפתיים עדין במיוחד.

פשוט היי עצמך.

אנו ב- Weleda מאמינים כי להיות 100% עצמך פירושו להיות אותנטית. לכן, השפתונים שלנו מציעים לך הגנה טבעית, נגיעה עדינה של צבע וברק עדין. כל זאת, ממרכיבים צמחיים בלבד, ללא מרכיבים שמקורם מן החי.

 

קוסמטיקה צמחית אורגנית

מוצרי Weleda הינם ללא פרבנים, ללא וזלין וללא חומרי גלם שמקורם בשמן מינרלי. כדי להדגיש את היופי הטבעי שלך, אנו מקפידים להשתמש בפיגמנט צבע מינרלי ובשמנים צמחיים מהאיכות הגבוהה ביותר.

שפתון להגנת השפתיים בגוון ורוד

לשפתיים רכות, לנגיעה עדינה של צבע בגוון ורוד ולהענקת ברק ולהפגת יובש

שפתון להגנת השפתיים בגוון אדום פירות יער

לשפתיים רכות, לנגיעה עדינה של צבע בגוון אדום להענקת ברק ולהפגת יובש

שפתון להגנת השפתיים בגוון טבעי

לשפתיים רכות, לנגיעה עדינה של צבע בגוון טבעי, להענקת ברק ולהפגת יובש