נוחות מיידית לעור נמתח

חמאת הגוף החדשה של וולדה לסימני מתיחה

פורמולה טבעית ואפקטיבית הנספגת במהירות לתקופת ההיריון. עם חמאת הגוף החדשה שלנו, קל לתת לבטן ההריונית שלך ההולכת וגדלה את הטיפול שהיא זקוקה לו – גם כשיש לך זמן קצר לעיסוי בלבד. חמאת הגוף הנספגת במהירות אידיאלית לרגעי עיסוי קצרים, לדוגמא בבוקר, כשאת ממהרת להתלבש ולצאת מהבית.

יעילות מוכחת, פורמולה טבעית:

יעילות מוכחת, פורמולה טבעית:

חמאת הגוף לסימני מתיחה של וולדה משפרת את אלסטיות העור ובכך מונעת סימני מתיחה. כל מה שצריך כדי לטפח את העור שלך קיים בטבע: הפורמולה המזינה עשויה מתמציות של סנטלה אסיאטיקה, חמאת שיאה אורגנית, חמאת קקאו עשירה ושמנים יקרים. טפחי את הקשר עם התינוק שלך באמצעות עיסוי עם הפורמולה המזינה שלנו, המבוססת על 100% מרכיבים ממקור טבעי.

  • 89% הראו הפחתה משמעותית בנראות סימני המתיחה*

  • 100% הסכימו: העור מרגיש נוח יותר**

  • 100% הסכימו: הענקת לחות אינטנסיבית לעור**

  • פותחה על ידי רוקחים ומיילדות

* הערכת מומחה, נחקר קליני, 37 נשים, כעבור 12 שבועות, שימוש פעמיים ביום ** מחקר קליני, 40 נשים לאחר 8 שבועות, שימוש פעמיים ביום

נבדק על סימני מתיחה אמיתיים

נבדק על סימני מתיחה אמיתיים

בדקנו את המוצר שלנו על סימני מתיחה של נשים. צילמנו את אותו סימן מתיחה לאחר שימוש פעמיים ביום בחמאת הגוף לסימני מתיחה של וולדה במשך ארבעה שבועות, וניתן לראות שינוי ניכר לעין*. שימו לב שהתוצאות יכולות להשתנות בין הנבדקות.
* מחקר קליני, 37 נשים, כעבור 12 שבועות, עיסוי פעמיים ביום.

חלק טבעי מהשגרה היומית שלך – פשוט וקל.

הקדישי רגע לעצמך ודאגי לפנק את גופך ההריוני עם קצת אהבה וטיפוח, מרחי את חמאת הגוף החדשה שלנו לסימני מתיחה, ולאחר עיסוי קצר את מוכנה לצאת לדרך, עם תחושת הקלה ונוחות מיידית לעור. צפי בסרטון המלא כדי לראות כיצד זה עובד.

100% מרכיבים ממקור טבעי

100% מרכיבים ממקור טבעי

הפורמולה החדשנית הזו עשויה מתמציות סנטלה אסיאטיקה ופקעת כרכום ומועשרת בחמאת שיאה וחמאת קקאו אורגניות, חוחובה אורגנית ושמן חמניות. סנטלה אסיאטיקה ידועה ביכולתה לשפר את האלסטיות וטונוס העור, ובכך תומכת במניעת סימני מתיחה.

חיבוק בצנצנת: ניחוח פרחוני, עדין ורענן

חיבוק בצנצנת: ניחוח פרחוני, עדין ורענן

חלק מהנשים מפתחות רגישות לריחות במהלך ההריון. הניחוח של חמאת הגוף לסימני מתיחה שלנו הותאם במיוחד לנשים בהריון ונבדק על ידן. הניחוח הפרחוני והעדין עם ורד, נרולי ומור הוא רענן ומעודן גם יחד. הוא מריח כמו חיבוק בצנצנת ועוזר לך להירגע ולהרגיש נינוחה.

צרי קשר בתור משפחה

עיסוי מרגיע עוזר לחזק את הקשר בינך לבין תינוקך. תיהני מהרגשת הקירבה האינטימית והתינוק ירגיש את המגע העדין שלך. המיילדות שלנו, קרולינה ואניה מראות כיצד הן ממליצות לעשות זאת. סמכי על המומחיות שלנו והקשיבי לגוף שלך!

Supports your wellbeing and helps you connect with your baby and your body.

צרי קשר בתור משפחה.

טיפול טבעי לבטן ההריונית, בלידה, ומעבר

המרכיבים הטבעיים שלנו עובדים בהרמוניה עם גופך, ומעניקים לך את הטיפול המושלם עבורך ועבור התינוק הגדל שלך – לפני ואחרי שתהפכי לאמא.